kolmapäev, 29. jaanuar 2014

Lend:Saigon - Kuala Lumpur ja lennukist mahajäämine

Niisiis startisime Saigonist Airasiaga kella ühe ajal Kuala Lumpurisse ja lennuk jõudis isegi 15 minutit varem. Järgmise lennuni tervelt poolteist tundi. Kui Saigoni lennujaam oli rahulik ja kõik sujus kiiresti siis Kuala Lumpuris tohutud rahvamassid. Eks osaliselt süüdi ka homme algav Hiina uus aasta. Peale passide kontrolli jooksime kohe piletit välja võtma kuid meile teatas kuri onu et check-in lõpeb tund enne väljumist ja jutul lõpp (lennuni oli siis tollel hetkel tervelt 50 minutit!).
Vaatamata sellele et meil pole ju isegi pagasit!? Ühesõnaga teadmiseks kõigile,mida me enne ei märganud Airasia kodukal: kui kasutate Kuala Lumpuri lennujaama ja Airasiat , kahe lennu vahe peab olema vähemalt 3 TUNDI!
Nyyd siis mahub meie vahepeatusse ka ööbimine Kuala Lumpuri lennujaama lähedal 6,5 km kaugusel mingis täiesti uues elamurajooni hotellis (kus enamus elamuid ja äripindu on valmis ehitatud kuid tühjad). Siin asub ka muide kuulus vormeli ringrada ,kus taksojuhi sõnul tulemas märtsis järjekordne Kuala Lumpuri GP.
Kahju muidugi kaotatud lennupiletitest ca 20 euri-in ja suurem kahju uute piletite ostmine juba 31 euri-in. Aga homme proovime siis uuesti ja ....kolm tundi varem lähme lennujaama, vot!!!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar