reede, 19. detsember 2014

Jõulud ja hotellid

Midagi oli juhtunud Bloggeriga ja see lakkas postitusi vastu võtmast. Nüüd siis peale paari päevast jamamist ja programmide maha - peale laadimist toimib see jälle.
Interneti tase on Tai hotellides uskumatult hea: nii tasuta Wifi kui ka kiiruse poolest. Nii et Argo Aderi jutt, kui rahvas ootas tema kommentaari, mille peale ta hiljem vastas, et siin interneti tase halb ja kuskil  ei saa netti selgitusi anda on ikka jama!
Nii nagu eelnevas jutus kirjas, osutus booking.com-ist broneeritud tuba tõeliseks vanglaruumiks. Väliselt oli hotell küll enam-vähem värske ja kena, pisikese basseiniga, kuid toad olid ilma akendeta, väga kulunud, väsinud, räpased ja hallitavate uste ja toa nurkadega. Hind, mida bookingust sai, oli 750 bahti (ca 19 euri).  Tänaval on kenasti selle hotelli viida juures väljas ka hind, millele must läbikumav paber peale kleebitud 250.-. Mis on ka muide täiesti reaalne hind sellise tasemega hotelli eest.
Igatahes pidime ära kannatama selle räpasuse ja kohe järgmisel hommikul läksime uut 'kodu' otsima.
Vaatasime üle nii mitmedki hotellid, alates ühise WC-dušiga (350) lõpetades kenamate hotellidega (1500). Odav hotell tundus isegi suht sümpaatne, kuid paraku aknaga peatänavale ja seega üsna lärmakas. Oli muidugi ka välja müüdud hotelle, sest ikkagi hakkab ju jõuluaeg ja valged turistid tahavad kah puhata!
Lõpuks sai välja valitud 2014 a. augustis avatud uus hotell, mis oli vaiksel tänaval kohe vanalinnas. Suure hommikusöögiga ja basseiniga hotell on hinnaklassilt keskmine, 1040 bahti. Tavaliselt turistikates ühe inimese hommikusöök ca 100 bahti inimene, seega see hind üsna mõistlik.

Uus hotell :Lamphu House Hotel

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar