reede, 6. detsember 2013

Reisiväsimus

Kõik eilsed plaanid täna minna Bangkokki luhtusid. Lõpuks jõudis kohale see REISIVÄSIMUS, öö otsa magamata lennust ja sellele kohe järgnenud eilsest linna peal käigust ning kuumusest, olid jalad paistes. See sundis meid täna lihtsalt päev otsa `vedelema`.
Õhtul lonkisime linna peal. Otsides söögikohta, trehvasime kohalikule turule, kust haarasime kaasa ühe toreda  120 BHT (2,79 euri) maksva grillitud kana (sama hinnaga oli ka parti ja mingit suuremat sorti kala, kuid need nägid välja natuke kahtlased).
Ja muidugi hunniku puhastatud ja viilutatud puuvilju. Väike kotike maksis 20 BHT (0,42 senti). Puuviljad olid eriti mahlased, magusad võrreldes kodumaal müüdavatega.
Kõige veidramad müüdavatest kaupadest  eestlase silmale olid ehk nülitud konnad ja muidugi erinevat sorti röstitud sitikad, tõugud jne. Igatahes...kaupa on külluses ja valik kirju.
Õlledest selline huvitav fakt, et Tai õlled on miskipärast kõik loomanimedega.
Varasemast teame, et parim on ikkagi Chang (elevant). Hinnaklass järgmine: kauplustes ca 30 BHT (0,69senti) 0,33 purk, söögikohtades 50-80 BHT, tavaliselt aga ikka 60 BHT.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar