laupäev, 7. detsember 2013

Ettevalmistumine

Niih, täna siis juba enamvähem tervis paigas. Kuigi jah, eilne turult söögi ostmine ei mõjunud Kylli kõhule eriti hästi.
Matkasime keset päeva (kõige kuumemal ajal +32 C) mõned kilomeetrid, et lõigata teed shoppingute juurde, kus oma varusid täiendada. Tee peal juhtus olema ka ka odavaimaid, 35 BHT (0,81 euri) spagetti bolognese ja green tea (0,39 euri). Siia juurde lisaks, et Kylli keeldus igasugust toitu manustamast. Jube kahtlane tunne oli! Ikkagi keeruline teekond tundmatusse alles ees...
Teatavasti Tai on viimastel aastatel teinud läbi suure arengu ja siin on juba kõik suht PAIGAS, transport, hinnad jne. Muidugi ka hinnaklass on tõusnud tasemele, mida varem polnud. Mis huvitav, lõpuks ka venelased on vallutanud Tai. Vene keel igal pool....turistikates muidugi...hahaa!
Aga see selleks...
Meie plaan oli siis osta mõned vajalikud asjad, mida arvatavasti kusagilt Tai piiri lähedalt ei leia ja ammugi mitte Kambodžast ega Laosest: universaalne taskunuga, rannarätikud, mõned kreemid ja sääsetõrje. Kaubanduskeskus :Seacon Square
http://en.wikipedia.org/wiki/Seacon Square
Võrdluseks:Eestist:http://www.e24.ee/125026/milline-on-suurim-kaubanduskeskus-Tallinnas
Ehk siis 2-2,5 korda suurem.,
Kõik sujus, aga vot! mida ei leia: väike taskunuga.
Mitmetel katsetel ja loomulikult ka ära eksimistel, leidsime mingi hiina stuffi poe, kus sai siis osta noa, mille põhitera kyll nyri,  aga arbuusi kannatab lõigata. Seega sobib! 60 BHT (1,39 euri).
Milleks need hinnad? Tegelikult endale meeles pidamiseks ja kui keegi peaks ka siin trippima, hea võrrelda...
Homme siis Pattaya suunas liikumine...vaja ju ära näha maailma TOP aedade hulka kuuluv aed ...
http://nongnoochgarden.com/gardens.html

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar