neljapäev, 16. jaanuar 2014

Plaanid, plaanid....

Nyydseks oleme siin igasuguseid reisiplaane mõelnud. Esialgne variant külastada peale Kambodža ja Vietnami (need kohad kus me pole veel käinud) oli ka veel Laos ja Birma. Kui väga eksootilised ja vähe kammitud  kohad turistide poolt. Kuid nyyd on selgunud, et paljud turistid, isegi kohvritega vanakesed ja titadega pered teevad neidsamu riike, siis läks igasugune isu neid riike kylastada üle.
18.01 oleme sunnitud lahkuma Kambodžast, sest viisa on läbi saamas. Ees ootamas Vietnami alumine osa, kus on meie huvi läbi kammida 10 päeva jooksul Mekongi delta. Ja juba 29.01 lennata Saigonist läbi Kuala Lumpuri natuke vähem turistikatesse kohtadesse nagu ikka INDONEESIASSE. Esialgu siis Sumatrale. Hiljem aga plaan juba eelmisest Aasia reisist välja jäänud Sulawesile ja Maluku saartele.
                                                  Esimene osa reisist Bangkok - Saigon

2 kommentaari:

  1. Tere, loeme, et saabute 29.jaan. Kuala Lumpurisse. Meie aga alustame oma trippi just Malaisiast ja lahkume 29.jaan ennelõunal Taisse. Kahju, et see värk nii nibin nabin ei kattu. Oleks olnud tore kaugel maal kokku saada. Kivi kotti edaspidiseks, Meeli ja Jüri

    VastaKustuta
  2. tere tere ,29.01 oleme Kuala Lumpuris jah alles 15.45 ja 1,5 tunni pärast kohe lend edasi.Aga edu teilegi..

    VastaKustuta